TRINUTKA lískové ořechy kakao datle protein 400g

Kód: LKDP400
LOW CARB
Značka: Trinutka
339 Kč
Na objednávku

Lískové ořechy, extra tmavé kakao, čistý syrovátkový protein a trocha datlí pro dochucení. Naše lahodné  kakaové máslo obohacené o neochucený syrovátkový protein.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně lískových oříšků s kakaem je nezaměnitelná! A když k tomu přidáte hrstku datlí a protein, získáte jedinečnou kombinaci vůní a chutí, na kterou Vám jedna lžička stačit nebude.

Vůně lískových oříšků s kakaem je nezaměnitelná! A když k tomu přidáte hrstku datlí, kterých je zde pouze 10%, získáte jedinečnou kombinaci vůní a chutí, na kterou Vám jedna lžička stačit nebude. Tuto Trinutku milují labužníci tmavé čokolády a všichni, kteří mají rádi jednoduché složení a aktivní pohyb.

Produkt označený LOW-CARB:
- je stravování založené na omezeném příjmu sacharidů a naopak vyššímu příjmu potravin s bohatým obsahem proteinů a tuků. Lidské tělo obvykle k nabývání energie využívá cukr nebo glukózu, kterou získává ze složenějších sacharidů v potravě a ukládá ji po kratší dobu v játrech nebo svalech. Pokud tento zdroj energie omezíme, tělo je nuceno ke svému chodu využít záložní zdroj, čímž je tuk. To vede k poměrně rychlému snížení hmotnosti a zlepšení dalších metabolických vlastností (např. snížení hladiny cukru v krvi, snížení pocitu hladu, hormonová rovnováha, zlepšení kognitivní funkce, omezení rizika cardiovasculárních onemocnění a stabilizace výkyvů nálady).

 

Složení: 
lískové ořechy 76%, syrovátkový koncentrát  10% (mléko (100 %), Emulgátor (Sojový lecitin)), datle sušené, kakao extra tmavé (obsah kakaového másla min 20%). 

Výživové údaje ve 100g produktu:

Energie v kJ   2400 kJ 
            v kcal 574 g

tuky

 - z toho nasycené mastné kyseliny

48,6 g

4,2 g

sacharidy

 - z toho cukry

21,8 g

10,5 g

bílkoviny 20,7 g
sůl 0,0 mg

 

Seznam alergenů: 8-B, 6,7
TABULKA ZDE

Výrobce: RAD Company s.r.o.
EAN: 8594196990303

Doplňkové parametry

Kategorie: TRINUTKA OŘECHOVÁ MÁSLA
Hmotnost: 0.68 kg