EAT COFFEE

2 položek celkem

Cena

129359
1129359
EAT COFFEE 100g
Novinka Tip SWEET
EAT COFFEE 100g
Momentálně nedostupné
115,18 Kč bez DPH
129 Kč

Přírodní energetický tekutý kávový krém s výběrovou vysokohorskou kávou, lískovými ořechy, panelou, peruánským kakaovým máslem v praktickém balení do kapsy.

Kód: EATCO100
EAT COFFEE 400g
Novinka Tip SWEET
320,54 Kč bez DPH
359 Kč

Luxusní jemně mletý kávový krém s výběrovou vysokohorskou kávou lískovými ořechy, panelou, peruánským kakaovým máslem v balení ve sklenici.

Kód: EATCO400

EAT_COFFEE_BCKG

 

EAT COFFEE je zcela přírodní energetický krém, který obsahuje jednoduše to nejlepší možné. Čerstvě pražený lískooříškový krém, panelu (zahuštěnou třtinovou šťávu), výběrovou kávu od  FATHER'S COFFEE ROASTERY, peruánské kakaové máslo, kakaovou masu a kakaový prášek.

Nehledejte v něm žádné náhražky, žádné výtažky, žádnou chemii, žádný gel, žádné konzervanty a přesto má dokonalou chuť, vysokou energetickou hodnotu podpořenou přírodním kofeinem s antioxidanty díky dokonale upražené vysokohorské kávě z Afriky.

EAT COFFEE vzniklo ve spolupráci tří společností. TRINUTKA samotný produkt vyrábí, FATHER'S COFFEE ROASTERY dodává dokonalou aktivovanou kávu a díky tomavizi s.r.o. zakoupením produktu přispíváte na sociální projekty.

tomavizi s.r.o.
Společnost tomavizi podporuje start-upy a menší podnikatele.
Prodává jejich produkty a část z výtěžku putuje na tvorbu „projektů se sociálním přesahem“.

Již 3. rok běží projekt kávové plantáže v ugandské vesničce Kiyebe,
kde mají nasazeno 2700 kávovníků.
Tamní lidé mají dlouhodobou a pravidelnou práci, což je také účel projektu.

Aktuálně pracují na tvorbě čtenářského koutku „Čtení s porozuměním“ na základní škole v Novém Jičíně.  Důležité je v této době podpořit děti a nechat rozvíjet jejich myšlení.